2004 yılında Savaş Dinç tarafından Türkiye’de mutfak, ev/yaşam, dekorasyon ve ev tekstili alanında tüketici ihtiyaçlarına yönelik yapılan doğru analizler sonucu en uygun ürün ve hizmetin sunulması adına oluşturulan Şahane Pazar kısa sürede sektörün lider markaları konumuna yerleşmiştir. Global bir marka olmayı hedefleyen Şahane Pazar, Türkiye’nin uluslararası arenada en büyük temsilcilerinden biri olma hedefin için hızla yolunda ilerlemektedir.

Her zaman mağazalarında müşterilere ziyaretleri sırasında kendilerini evlerinde gibi rahat hissetmelerini sağlayacak bir deneyim yaşatmayı hedefleyen Şahane Pazar, www.sahanepazar.com online alışveriş adresi üzerinden de ziyaretçilerine de aynı ortamı sunmaktadır.
İş ortaklarımıza karşı duyduğumuz sorumluluk bilincini her daim göz önünde bulunduran, güvenilirlik ve adalet kavramlarının arkasında duran, çalışanlarının haklarını her zaman gözeten, empati yapan ve aynı enerjiyi paylaşan bir marka olarak, bütünsel bir yaklaşımla markamızı sektörünün lider markaları arasında yer edinmiş bulunmaktayız.

Abone Ol

Kampanya ve yeni ürünlerden haberdar olmak için abone ol !